نایس تولز

سردار فضلی در نشست خبری: داعش و تکفیری‌ها را دائما رصد می‌کنیم

۱۱ آبان ۱۳۹۵

سردار فضلی در نشست خبری: داعش و تکفیری‌ها را دائما رصد می‌کنیم

به گزارش “داعش نیوز” , سردار علی فضلی جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین و فرمانده قرارگاه مرکزی امام هادی(ع) در نشست خبری که صبح امروز در پاتوق خبر بسیج برگزار شد، اظهار داشت: بسیجیان برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و مستضعفین عالم، خود را با تمرینات رزمی و دفاعی آماده نگه می‌دارند.

وی افزود: همزمان با ١٣ آبان روز استکبار ستیزی، مرحله جدیدی از رزمایش‌های الی بیت المقدس در سال ٩٥ با توجه به تهدیدات پیش رو در حوزه های دفاعی و امنیتی آغاز می‌شود.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام هادی(ع) تاکید کرد: ۳۴۳ گردان بیت المقدس و ٢٤ گردان کوثر در ۱۳ استان و ٧٢ شهر بصورت همزمان رزمایش دو رزه خود را در ١٣ و ١٤ آبان اغاز می‌کنند.

فضلی ادامه داد: این رزمایش در استانهای قزوین، گیلان، مازندران، ایلام، کرمانشاه، کردستان، همدان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کرمان و لرستان برگزار می‌شود.

وی افزود: تمرینات شبانه در رزمایش های گذشته صورت گرفته و امسال بصورت وسیعتر و برای اولین بار بصورت رسمی رزمایش شبانه برگزار می‌شود که برای دشمنان انقلاب پیام دارد.

فرمانده قرارگاه مرکزی امام هادی(ع) گفت: همه عرض و طول تکفیری ها و داعشی ها و مستکبرین و تاکتیک های آنها را دایما رصد می‌کنیم و راه‌های مقابله با آن تمرین می‌شود.

فضلی اظهار داشت: بسیجیان در استانهای ساحلی، عملیات دفاع از ساحل را در این رزمایش اجرا می‌کنند.

وی در پایان گفت: ۵۰۰ گردان بسیج در تمرینات خود، امداد و نجات را هم تمرین کرده‌اند که در حوزه عمل بسیار کاربردی بود.

نوشته سردار فضلی در نشست خبری: داعش و تکفیری‌ها را دائما رصد می‌کنیم اولین بار در داعش نیوز پدیدار شد.